LUBOŃSKI KS

oficjalna strona klubu Luboński KS

tel. 690-50-44-80

e-mail: klub@lubonski.com.pl

 

Luboński KS

ul. Rzeczna 2

62-030 Luboń

projekt i wykonanie: anna-witkowska.pl

Drużyny w naszym Klubie

Nasz klub prowadzi szkolenie piłkarskie dla zawodników w każdym wieku, od Żaka do Seniora. Aktualnie w klubie funkcjonuje 7 drużyn. Najwyżej w hierarchii jest nasza drużyna Seniorów.

 

Poza tym klub w ostatnich latach mocno rozwinął swoje grupy młodzieżowe, których w chwili obecnej jest 6 i wciąż jest potencjał na tworzenie nowych. Skupiają one łącznie ponad 100 dzieci i nastolatków, głównie z Lubonia i najbliższych okolic. 

 

Jest to jedno z podstawowych założeń władz klubu, aby wychowywać i szkolić jak najwięcej młodzieży, która z biegiem czasu będzie zasilać drużynę seniorską. Jednym z głównych celów i wyzwań stojących przed obecnym zarządem klubu jest, aby za kilka sezonów, w seniorach Lubońskiego KS grali w zdecydowanej większości nasi wychowankowie. Jeśli z biegiem lat będzie istniała potrzeba utworzenia drugiej drużyny seniorskiej, to klub już teraz przygotowuje się na taką ewentualność. Wszystko po to, aby jak najwięcej chętnych zawodników mogło uprawiać swój ukochany sport, trenując i grając u siebie, czyli w Luboniu.

 

NIP 777 292 69 88

Numer konta:

38 1020 4027 0000 1102 1267 3135

Kadrę szkoleniową Lubońskiego KS tworzą Trenerzy posiadający wysokie kwalifikacje, czyli licencje trenerskie minimum UEFA A i UEFA B, a także spore doświadczenie zawodowe jak i boiskowe.

 

Aktualnie naszą kadrę szkoleniową tworzą:

 

- Marek Wilczyński - trener seniorów

- Wojciech Ciszewski - trener drużyn juniorskich

- Krzysztof Piskuła - trener grup trampkarzy oraz młodzików: C1, C2 i D1                 

- Mateusz Jaś - trener Orlików E1

- Rafał Dockal - trener Żaków F1

F1 Żak

E1 Orlik

D1 Młodzik

C2 Trampkarz

C1 Trampkarz

A1 Junior

Senior

Dowiedz się więcej o nas:

Sprawdź aktualności