E1 Orlik

Sprawdź aktualności

Dowiedz się więcej o nas:

Senior

G1 Skrzat

A1 Junior

B2 Junior

D1 Młodzik

F1 Żak

Kadrę szkoleniową Lubońskiego KS tworzą Trenerzy posiadający wysokie kwalifikacje, czyli licencje trenerskie minimum UEFA A i UEFA B, a także spore doświadczenie zawodowe jak i boiskowe.

 

Aktualnie naszą kadrę szkoleniową tworzą:

 

- Marek Wilczyński - trener seniorów

- Przemysław Łoniewski - trener juniorów

- Mateusz Forszpaniak - trener trampkarzy

- Mateusz Jaś - trener młodzików

- Krzysztof Piskuła - trener orlików

- Marcin Biernacki - trener żaków

 

NIP 777 292 69 88

Numer konta:

38 1020 4027 0000 1102 1267 3135

Nasz klub prowadzi szkolenie piłkarskie dla zawodników w każdym wieku, od Żaka do Seniora. Aktualnie w klubie funkcjonuje 6 drużyn. Najwyżej w hierarchii jest nasza drużyna Seniorów.

 

Poza tym klub w ostatnich latach mocno rozwinął swoje grupy młodzieżowe, których w chwili obecnej jest 5 i wciąż jest potencjał na tworzenie nowych. Skupiają one łącznie ponad 100 dzieci i nastolatków, głównie z Lubonia i najbliższych okolic. 

 

Jest to jedno z podstawowych założeń władz klubu, aby wychowywać i szkolić jak najwięcej młodzieży, która z biegiem czasu będzie zasilać drużynę seniorską. Jednym z głównych celów i wyzwań stojących przed obecnym zarządem klubu jest, aby za kilka sezonów, w seniorach Lubońskiego KS grali w zdecydowanej większości nasi wychowankowie. Jeśli z biegiem lat będzie istniała potrzeba utworzenia drugiej drużyny seniorskiej, to klub już teraz przygotowuje się na taką ewentualność. Wszystko po to, aby jak najwięcej chętnych zawodników mogło uprawiać swój ukochany sport, trenując i grając u siebie, czyli w Luboniu.

 

Drużyny w naszym Klubie

Luboński KS

ul. Rzeczna 2

62-030 Luboń

tel. 539-322-980

e-mail: klub@lubonski.com.pl

 

oficjalna strona klubu Luboński KS

LUBOŃSKI KS